€0.65
% €0.89 (26.97% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810027205 P/N: NSYTRACR24 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYTRACR24 Linergy-TR, Abschlussplatte, für Durchgangsklemme NSYTRR24/PE, NSYTRP24/PE und NSYTRR23SC/TB, Breite=2,2mm,in Farbe Grau"
Schneider Electric NSYTR Terminal Block End Cover for Spring and Plug-in Terminal Strip with 1 Level, 2x2, 2.5mm2
Schneider Electric NSYTRACR24
EAN 3606480533785
Description
Linergy NSYTR Abdeckplatte für Klemmenblock. Sie ist kompatibel mit TRR-Federklemmen und TRP-Steckklemmen. Es hat eine graue Oberflächenbehandlung.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung Abschlussplatte | 1 |
|---|---|
| Ausführung Zwischenplatte | |
| Farbe | grau |
| Stärke | 2.2mm |
| Rastbar | 1 |
| Brennbarkeitsklasse des Isolierstoffs nach UL94 | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYTRACR24 |
|---|---|
| EAN | 3606480533785 |
| ETIM | EC000886 |
| ECLASS | eClass_10_AKE261014 |
| Weight | 0.002 kg |
| Weight (Package) | 0.002 kg |
Designations
Cover Cover Plate Divider Disk Dividing Plate End Cover Intermediate Piece Intermediate Plate for Terminal Blocks Partition Plate Partition Plate Partition Wall Spacer Cover Spacer Plate Terminal Block Divider Terminal Block End Cover Terminal Block End Plate Terminal Block End Plate Terminal Block End and Partition Plate Universal Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















