€0.58
% €0.80 (27.5% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810027204 P/N: NSYTRACR23 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYTRACR23 Linergy-TR, Abschlussplatte, für Durchgangsklemme NSYTRR23/PE, NSYTRP23/PE und NSYTRR22SC/TB, Breite=2,2mm,in Farbe Grau"
Schneider Electric NSYTR End Cover for Terminal Block with Level, 1x2, 2.5mm2
Schneider Electric NSYTRACR23
EAN 3606480533730
Description
Linergy NSYTR Abdeckplatte für Klemmenblock. Sie ist kompatibel mit TRR-Federklemmen und TRP-Steckklemmen. Es hat eine graue Oberflächenbehandlung.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung Abschlussplatte | 1 |
|---|---|
| Ausführung Zwischenplatte | |
| Farbe | grau |
| Stärke | 2.2mm |
| Rastbar | 1 |
| Brennbarkeitsklasse des Isolierstoffs nach UL94 | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYTRACR23 |
|---|---|
| EAN | 3606480533730 |
| ETIM | EC000886 |
| ECLASS | eClass_10_AKE261014 |
| Weight | 0.002 kg |
| Weight (Package) | 0.002 kg |
Designations
Cover Plate End Plate Intermediate Plate Intermediate Plate for Terminal Blocks Lid Partition Partition Disk Partition Plate Partition Plate Separator Spacer Spacer Cover Spacer Plate Terminal Block End Plate Terminal Block End Plate Terminal Block End and Partition Plate Terminal Block Partition Universal Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















