€0.56
% €0.76 (26.32% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810027203 P/N: NSYTRACR22 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYTRACR22 Linergy-TR, Abschlussplatte, für Durchgangsklemme NSYTRR22/PE und NSYTRP22/PE, Breite=2,2mm,in Farbe Grau"
Schneider Electric NSYTR End cover for spring and plug-in terminal block with 1 level, 1x1, 2.5mm2
Schneider Electric NSYTRACR22
EAN 3606480533723
Description
Linergy NSYTR Abdeckplatte für Klemmenblock. Sie ist kompatibel mit TRP-Steckklemmen. Es hat eine graue Oberflächenbehandlung.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung Abschlussplatte | 1 |
|---|---|
| Ausführung Zwischenplatte | |
| Farbe | grau |
| Stärke | 2.2mm |
| Rastbar | 1 |
| Brennbarkeitsklasse des Isolierstoffs nach UL94 | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYTRACR22 |
|---|---|
| EAN | 3606480533723 |
| ETIM | EC000886 |
| ECLASS | eClass_10_AKE261014 |
| Weight | 0.0019 kg |
| Weight (Package) | 0.0019 kg |
Designations
Cover Cover plate End plate End plate for terminal block Final and intermediate plate for terminal block Intermediate piece Intermediate plate Intermediate plate for terminal blocks Partition Partition plate Partition plate Partition wall Separator Spacer Spacing cover Terminal block end plate Terminal block partition Universal plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















