€1.26
% €1.73 (27.17% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810027202 P/N: NSYTRACE26 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYTRACE26 Linergy-TR, Abschlussplatte, für Durchgangsklemme NSYTRV26T, Breite=2,2mm,in Farbe Grau"
Schneider Electric NSYTR End cover for screw-in three-level terminal 1x1 - 2.5mm²
Schneider Electric NSYTRACE26
EAN 3606480534041
Description
Linergy NSYTR - Afdekplaat voor klemmenblok. Het is compatibel met het TRV-schroefklemmenblok. Het heeft een grijze oppervlaktebehandeling. Voor schroefbaar klemmenblok 1x1 met dubbel niveau, 2,5mm². Verkocht in partijen van 50 eenheden. Het voldoet aan Green Premium (RoHS/REACH).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung Abschlussplatte | 1 |
|---|---|
| Ausführung Zwischenplatte | |
| Farbe | grau |
| Stärke | 2.2mm |
| Rastbar | 1 |
| Brennbarkeitsklasse des Isolierstoffs nach UL94 | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYTRACE26 |
|---|---|
| EAN | 3606480534041 |
| ETIM | EC000886 |
| Weight | 0.01 kg |
| Weight (Package) | 0.01 kg |
Designations
Terminal blocks Terminal markers
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















