€1.68
% €2.31 (27.27% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810027201 P/N: NSYTRACE24 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYTRACE24 Linergy-TR, Abschlussplatte, für Durchgangsklemme NSYTRV24/44D, NSYTRV24/44DPE, NSYTRV42SCD, Breite=2,2mm,in Farbe Grau"
Schneider Electric NSYTR End Cover for Screw Terminal Block with Two Levels, 1x1, 2.5 to 4mm2
Schneider Electric NSYTRACE24
EAN 3606480533457
Description
Linergy rekkeklemme serie er designet for rask og pålitelig tilkopling. Hele Linergy serien er konstruert for å sikre faste f orbindelser, lang levetid og tåle høy vibrasjon. Rekkeklemme serien inneholder klemmer av typen skru, fjær og innstikk
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung Abschlussplatte | 1 |
|---|---|
| Ausführung Zwischenplatte | |
| Farbe | grau |
| Stärke | 2.2mm |
| Rastbar | 1 |
| Brennbarkeitsklasse des Isolierstoffs nach UL94 | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYTRACE24 |
|---|---|
| EAN | 3606480533457 |
| ETIM | EC000886 |
| ECLASS | eClass_10_AKE261014 |
| Weight | 0.004 kg |
| Weight (Package) | 0.004 kg |
Designations
Cover plate Divider End and intermediate plates for terminal block End plate End plate for terminal block Intermediate piece Intermediate plate Intermediate plate for terminal blocks Lid Partition Partition plate Partition plate Spacer cover Spacer plate Terminal block end cover Terminal block end plate Terminal block partition Universal plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















