€1.16
% €1.59 (27.04% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810027200 P/N: NSYTRAC24 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYTRAC24 Linergy-TR, Abschlussplatte, für Durchgangsklemme NSYTRV44 und NSYTRV44PE, Breite=2,2mm,in Farbe Grau"
Schneider Electric NSYTR End Cover for Screw Terminal Block with One Level, 2x2, 4mm2
Schneider Electric NSYTRAC24
EAN 3606480533440
Description
Linergy NSYTR - Afdekplaat voor klemmenblok. Het is compatibel met het TRV-schroefklemmenblok. Het heeft een grijze oppervlaktebehandeling. Voor schroef klemmenblok 1x1, 4mm². Verkocht in partijen van 50 eenheden. Het voldoet aan Green Premium (RoHS/REACH).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung Abschlussplatte | 1 |
|---|---|
| Ausführung Zwischenplatte | |
| Farbe | grau |
| Stärke | 2.2mm |
| Rastbar | 1 |
| Brennbarkeitsklasse des Isolierstoffs nach UL94 | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYTRAC24 |
|---|---|
| EAN | 3606480533440 |
| ETIM | EC000886 |
| ECLASS | eClass_10_AKE261014 |
| Weight | 0.003 kg |
| Weight (Package) | 0.003 kg |
Designations
Cover Plate End Plate Intermediate Plate Intermediate Plate for Terminal Blocks Lid Partition Plate Partition Plate Partition Wall Separating Disk Spacer Spacer Cover Spacer Plate Terminal Block Divider Terminal Block End Plate Terminal Block End Plate Terminal Block End and Intermediate Plate Universal Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















