€0.60
% €0.82 (26.83% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810027199 P/N: NSYTRAC22 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYTRAC22 Linergy-TR, Abschlussplatte, für Durchgangsklemme NSYTRV22-102 und NSYTRV22-102PE, Breite=2,2mm,in Farbe Grau"
Schneider Electric NSYTR End panel for screw terminal block with one level, 1x1, 2.5 to 10mm2
Schneider Electric NSYTRAC22
EAN 3606480533549
Description
Linergy rekkeklemme serie er designet for rask og pålitelig tilkopling. Hele Linergy serien er konstruert for å sikre faste f orbindelser, lang levetid og tåle høy vibrasjon. Rekkeklemme serien inneholder klemmer av typen skru, fjær og innstikk
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung Abschlussplatte | 1 |
|---|---|
| Ausführung Zwischenplatte | |
| Farbe | grau |
| Stärke | 2.2mm |
| Rastbar | 1 |
| Brennbarkeitsklasse des Isolierstoffs nach UL94 | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYTRAC22 |
|---|---|
| EAN | 3606480533549 |
| ETIM | EC000886 |
| ECLASS | eClass_10_AKE261014 |
| Weight | 0.002 kg |
| Weight (Package) | 0.002 kg |
Designations
Cover plate End and partition plate for terminal block End plate End plate for terminal block Intermediate plate Intermediate plate for terminal block Lid Partition plate Partition plate Partition wall Separation disc Separation plate Spacer Spacer cover Spacer plate Terminal block end plate Terminal block partition Universal plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















