€8.34
% €11.44 (27.1% saved)
Available to order, delivery time: 3-4 Weeks
Art. No: WST8810027185 P/N: NSYTRABCP5 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYTRABCP5 Linergy-TR, Kennzeichnungskarte, für Kennzeichnungsmanschette,in Farbe Weiß"
Schneider Electric CARD FOR CARD WITH 50 CHARACTERS, 15X4MM, FOR NSYTRABCV CABLE, COLOR
Schneider Electric NSYTRABCP5
EAN 3606480535291
Description
Linergy-TR, Kennzeichnungskarte, für Kennzeichnungsmanschette,in Farbe WeißKennzeichnungskarte, 50 Einsätze,Weiß.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Kartenform |
|---|---|
| Typ | mittelwandig |
| Verzahnung | ohne |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Aderdurchmesser | 2mm |
| Kabeldurchmesser | 2mm |
| Länge | 15mm |
| Breite | 4mm |
| Farbe | weiß |
| Fluoreszierend | |
| Transparent | |
| Mit Textfeld | |
| Aufdruck | ohne |
| Montageart | rasten |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYTRABCP5 |
|---|---|
| EAN | 3606480535291 |
| ETIM | EC001530 |
| Weight | 0.01 kg |
| Weight (Package) | 0.01 kg |
Designations
Terminal blocks Terminal strips
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















