€19.76
% €20.05 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810027108 P/N: NSYTLG Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYTLG Standard für PanelSeT S3D Geh. RAL7035, L495xB220"
Schneider Electric Spacial S3D Enclosure Standard RAL7035, W495xH220
Schneider Electric NSYTLG
EAN 3606480168291
Description
Piastra pressacavi multiuso per armadi PanelSeT S3D e PanelSeT CRNG Il prodotto è costituito da una piastra d'acciaio e da un sigillo in polietilene (PE) in schiuma La piastra ha uno spessore di 1,5 mm La larghezza è di 495 mm e la larghezza reale è di 500 mm L'altezza è 495 mm e l'altezza reale è 5 mm La profondità è di 220 mm Il set contiene elementi di fissaggio, 1 piastra e 1 guarnizione separata La piastra pressacavi deve essere montata sulla parte inferiore dell'armadio Il pressacavo presenta 102 contrassegni da 25 mm La protezione anticorrosione è assicurata da un rivestimento in polvere epossi-poliestere
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Kabelverschraubung |
|---|---|
| Typ | gerade |
| Breite | 500mm |
| Höhe | 5mm |
| Stärke | 1.5mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Schutzart (NEMA) | 4X |
| Vorprägungen | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | ohne |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYTLG |
|---|---|
| EAN | 3606480168291 |
| ETIM | EC000211 |
| SCIP | e893f0a0-d2cc-4011-9425-3873dde70142 |
| ECLASS | eClass_10_ADI315007 |
| Weight | 1.4 kg |
| Weight (Package) | 1.4 kg |
Designations
Add-on flange Cabinet flange plate Cable entry Cable entry flange Cable entry flange for small enclosures Cable entry flange for small enclosures/control cabinet Cable entry plate Cable flange plate Closure flange Control cabinet flange plate Empty small enclosure flange Entry plate Entry plate for small enclosure Flange Flange insert Foam rubber flange Foam rubber grommet flange Membrane flange Meter cabinet flange Nipple flange Nipple strip PG segment flange plate Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















