€15.13
% €15.35 (1.43% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810027103 P/N: NSYTLF Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYTLF Standard für PanelSeT S3D Geh. RAL7035, L545xB130."
Schneider Electric Standard for Spacial S3D Enclosure RAL7035, L545xW130.
Schneider Electric NSYTLF
EAN 3606480168345
Description
Placca passacavi standard per PanelSeT S3D/CRNG. A 545 x L 130 mm. Accessorio per la gestione dei cavi. Montaggio nella parte inferiore della cassetta. Presenta 57 fori con marcature da 25 mm. In acciaio con sigillatura in schiuma di polietilene (PE). Grigio RAL 7035. Elementi di fissaggio, 1 piastra e 1 guarnizione separata inclusi.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Kabelverschraubung |
|---|---|
| Typ | gerade |
| Breite | 600mm |
| Höhe | 545mm |
| Stärke | 1.5mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Schutzart (NEMA) | 4X |
| Vorprägungen | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | ohne |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYTLF |
|---|---|
| EAN | 3606480168345 |
| ETIM | EC000211 |
| SCIP | e893f0a0-d2cc-4011-9425-3873dde70142 |
| ECLASS | eClass_10_ADI315007 |
| Weight | 0.88 kg |
| Weight (Package) | 0.88 kg |
Designations
Add-on flange Blanking flange Cable entry Cable entry flange Cable flange plate Conduit entry plate Diaphragm flange Electrical cabinet flange plate Empty small enclosure flange Flange Flange insert Flange plate Foam rubber flange Foam rubber push-through flange Introduction flange for small enclosure Introduction flange for small enclosure/electrical cabinet Introduction plate Introduction plate for small enclosure Meter cabinet flange Nipple flange Nipple strip PG segment flange plate Plate Switchgear flange plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















