€12.55
% €12.73 (1.41% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810027099 P/N: NSYTLE Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYTLE Standard für PanelSeT S3D Geh. RAL7035, L445xB130."
Schneider Electric Standard for Spacial S3D Enclosures RAL7035, L445xW130.
Schneider Electric NSYTLE
EAN 3606480168383
Description
Placca passacavi standard per PanelSeT S3D/CRNG. A 445 x L 130 mm. Accessorio per la gestione dei cavi. Montaggio nella parte inferiore della cassetta. Presenta 45 fori con marcature da 25 mm. In acciaio con sigillatura in schiuma di polietilene (PE). Grigio RAL 7035. Elementi di fissaggio, 1 piastra e 1 guarnizione separata inclusi.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Kabelverschraubung |
|---|---|
| Typ | gerade |
| Breite | 450mm |
| Höhe | 5mm |
| Stärke | 1.5mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Schutzart (NEMA) | 4X |
| Vorprägungen | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | ohne |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYTLE |
|---|---|
| EAN | 3606480168383 |
| ETIM | EC000211 |
| SCIP | e893f0a0-d2cc-4011-9425-3873dde70142 |
| ECLASS | eClass_10_ADI315007 |
| Weight | 0.77 kg |
| Weight (Package) | 0.77 kg |
Designations
Attachment flange Blank flange for small enclosures Blanking flange Cable entry Cable entry flange Cable entry plate Cable flange plate Diaphragm flange Flange Flange for meter cabinet Flange insert Flange plate Flange plate for switch cabinet Introductory flange for small enclosures Introductory flange for small enclosures/switch cabinet Introductory plate Introductory plate for small enclosures Nipple flange Nipple strip PG segment flange plate Plate Rubber grommet flange Rubber grommet through-panel flange Switch cabinet flange plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















