€18.94
% €19.22 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810027089 P/N: NSYTLBU Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYTLBU Aluminium für PanelSeT S3D Geh. L245xB80"
Schneider Electric Aluminum for Spacial S3D Enclosure L245xB80
Schneider Electric NSYTLBU
EAN 3606480168475
Description
Multifunctionele kabelwartelplaat voor PanelSeT S3D kasten Het product is gemaakt van polyethyleen (PE) schuimafdichting en aluminium plaat De plaat is 3mm dik De breedte is 245mm en de echte breedte is 200mm De hoogte is 245mm De diepte is 80mm en de echte diepte is 400mm De set bevat bevestigingselementen, 1 plaat en 1 afzonderlijke pakking De kabelwartelplaat moet worden gemonteerd op de onderzijde van de kast De bescherming tegen corrosie wordt gewaarborgd door een geborstelde afwerkingscoating Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Kabelverschraubung |
|---|---|
| Typ | gerade |
| Breite | 80mm |
| Höhe | 245mm |
| Stärke | 1.5mm |
| Werkstoff | Aluminium |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
| Vorprägungen | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | ohne |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYTLBU |
|---|---|
| EAN | 3606480168475 |
| ETIM | EC000211 |
| SCIP | e893f0a0-d2cc-4011-9425-3873dde70142 |
| ECLASS | eClass_10_ADI315007 |
| Weight | 0.16 kg |
| Weight (Package) | 0.16 kg |
Designations
Attachment flange Cable entry Cable entry flange Cable entry plate Cable flange plate Closure flange Control cabinet flange plate Diaphragm flange Empty small enclosure flange Entry flange for small enclosure Entry flange for small enclosure/control cabinet Entry plate Entry plate for small enclosure Flange Flange insert Flange plate Flange plate for control cabinet Foam rubber flange Foam rubber piercing flange Meter cabinet flange Nipple bar Nipple flange PG segment flange plate Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















