€15.71
% €15.95 (1.5% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810027088 P/N: NSYTLB Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYTLB Standard für PanelSeT S3D Geh. RAL7035, L245xB80"
Schneider Electric Standard for Spacial S3D enclosure RAL7035, L245xB80
Schneider Electric NSYTLB
EAN 3606480168499
Description
Spasial serien består av stål Bokser typeS44,S57,S24 og SDB , Veggmonterte skap type S3D Veggmonterte S3X og S3Dxex skap, Gul vmonterte skap type SF,SM,SMX og SFX Kontrollpulter type SD, SDFog SDX , X i slutten betyr rustfrieskap. Alle bokser og skap er lakkert i farge RAL7035 som standard.Bokser og skap i IP grad : IP55 eller IP66. Godkjent etter Bureau Veritas, UL og Germ anischer LLoyd . Gulvskap Type SM, leveres ferdig sammensatt, mens type SF leveres som kit eller i deler.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Kabelverschraubung |
|---|---|
| Typ | gerade |
| Breite | 80mm |
| Höhe | 245mm |
| Stärke | 1.5mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
| Vorprägungen | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | ohne |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYTLB |
|---|---|
| EAN | 3606480168499 |
| ETIM | EC000211 |
| SCIP | e893f0a0-d2cc-4011-9425-3873dde70142 |
| ECLASS | eClass_10_ADI315007 |
| Weight | 0.3 kg |
| Weight (Package) | 0.3 kg |
Designations
Attachment flange Cable entry Cable entry flange Cable entry plate Cable flange plate Closure flange Empty flange for small enclosure Flange for meter cabinet Flange insert Flange plate for switchgear Introduction flange for small enclosure/switchgear Introduction flange for small enclosures Introduction plate Introduction plate for small enclosures Membrane flange Nipple flange Nipple strip PG-segment flange plate Plate Rubber grommet flange Rubber grommet through flange Switchgear flange plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















