€94.76
% €96.15 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810027068 P/N: NSYTJ8030 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYTJ8030 PanelSeT-WM-Gehäuseabdeckung B800xT300 RAL7035- Befestigung mitgeliefert"
Schneider Electric Spacial-WM Enclosure Cover W800xD300 RAL7035 - Mounting Included
Schneider Electric NSYTJ8030
EAN 3606480198687
Description
PanelSeT - Tetto per cassette. L 800 x P 300 mm. Accessorio multifunzione per cassette/armadi. Montaggio sulla parte superiore della cassetta/armadio. Fissaggio tramite 4 viti di tipo M6. Diametro di montaggio 8 mm. Acciaio zincato, finitura in polvere epossidica a base poliestere. Grigio RAL 7035. Per PanelSeT CRN/S3D. Istruzioni di montaggio, elementi di fissaggio e tetto inclusi.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Dachbeplankung | 1 |
|---|---|
| Geeignet für Bodenbeplankung | |
| Breite | 809mm |
| Höhe | 42mm |
| Tiefe | 300mm |
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 800mm |
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 300mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Mit Entlüftung | |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Mit Kabeleinführung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYTJ8030 |
|---|---|
| EAN | 3606480198687 |
| ETIM | EC000744 |
| SCIP | 9d8b9f71-75cb-4d4a-a1a2-50559a3b422a |
| ECLASS | eClass_10_ACN616011 |
| Weight | 3.98 kg |
| Weight (Package) | 3.98 kg |
Designations
Cabinet roof Cabinet wall Cabinet-Roof Control desk top plate Cover Cover plate Exhaust fan roof Lid Louvered attachment Louvered roof Rain roof Roof Roof for cabinet Roof/roof element (enclosure/switch cabinet) Roof/roof element (switch cabinet) Top cover plate Top/bottom element (enclosure/switch cabinet) Ventilation roof
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















