€55.06
% €55.87 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810027057 P/N: NSYTJ3020 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYTJ3020 PanelSeT-WM-Gehäuseabdeckung B300xT200 RAL7035- Befestigung mitgeliefert"
Schneider Electric Spacial-WM Enclosure Cover W300xD200 RAL7035- Fixing included
Schneider Electric NSYTJ3020
EAN 3606480198816
Description
Multifunctioneel kap voor PanelSeT CRN en PanelSeT S3D kasten De kap moet worden geïnstalleerd op alle kastmodellen met een breedte van 300 mm en een diepte van 200 mm De echte breedte is 309mm en de nominale breedte is 300mm De nominale diepte is 200mm De hoogte is 36mm Vast met 4 schroeven - schroeftype M6 boven op de kast De kap is gemaakt van gegalvaniseerd staal (kleur RAL 7035) Biedt hoge weerstand tegen impact, temperatuur en slecht weer De kit bestaat uit kap, bevestigingselementen en instructieblad Nettogewicht is 1,3 kg Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Dachbeplankung | 1 |
|---|---|
| Geeignet für Bodenbeplankung | |
| Breite | 309mm |
| Höhe | 36mm |
| Tiefe | 200mm |
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 300mm |
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 200mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Mit Entlüftung | |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Mit Kabeleinführung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYTJ3020 |
|---|---|
| EAN | 3606480198816 |
| ETIM | EC000744 |
| SCIP | 9d8b9f71-75cb-4d4a-a1a2-50559a3b422a |
| ECLASS | eClass_10_ACN616011 |
| Weight | 1.24 kg |
| Weight (Package) | 1.24 kg |
Designations
Cabinet Roof Cabinet roof Cabinet roof Cabinet wall Cover Cover plate Extractor fan roof Lid Louver attachment Louvered roof Rain roof Roof Roof element (enclosure/switchgear) Roof element (switchgear) Roof/Floor element (enclosure/switchgear) Sloping front plate Top plate Ventilation roof
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















