€49.49
% €50.22 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810027056 P/N: NSYTJ3015 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYTJ3015 PanelSeT-WM-Gehäuseabdeckung B300xT150 RAL7035- Befestigung mitgeliefert"
Schneider Electric Spacial-WM Enclosure Cover W300xD150 RAL7035- Fixing included
Schneider Electric NSYTJ3015
EAN 3606480198823
Description
Spasial serien består av stål Bokser typeS44,S57,S24 og SDB , Veggmonterte skap type S3D Veggmonterte S3X og S3Dxex skap, Gul vmonterte skap type SF,SM,SMX og SFX Kontrollpulter type SD, SDFog SDX , X i slutten betyr rustfrieskap. Alle bokser og skap er lakkert i farge RAL7035 som standard.Bokser og skap i IP grad : IP55 eller IP66. Godkjent etter Bureau Veritas, UL og Germ anischer LLoyd . Gulvskap Type SM, leveres ferdig sammensatt, mens type SF leveres som kit eller i deler.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Dachbeplankung | 1 |
|---|---|
| Geeignet für Bodenbeplankung | |
| Breite | 309mm |
| Höhe | 36mm |
| Tiefe | 150mm |
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 300mm |
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 150mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Mit Entlüftung | |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Mit Kabeleinführung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYTJ3015 |
|---|---|
| EAN | 3606480198823 |
| ETIM | EC000744 |
| SCIP | 9d8b9f71-75cb-4d4a-a1a2-50559a3b422a |
| ECLASS | eClass_10_ACN616011 |
| Weight | 1.03 kg |
| Weight (Package) | 1.03 kg |
Designations
Cabinet Roof Cabinet Roof Cabinet-Roof Cover Cover plate Cupboard Wall Exhaust Roof Lid Louver Attachment Louvered Roof Rain Roof Roof Sloping Desk Panel Top Plate Top/Base Element (Enclosure/Switchgear) Top/Roof Element (Enclosure/Switchgear) Top/Roof Element (Switchgear) Ventilation Roof
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















