€175.79
% €178.38 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810027052 P/N: NSYTJ10040 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYTJ10040 PanelSeT-WM-Gehäuseabdeckung B1000xT400 RAL7035- Befestigung mitgeliefert"
Schneider Electric Spacial-WM Enclosure Cover W1000xD400 RAL7035- Mounting included
Schneider Electric NSYTJ10040
EAN 3606480198885
Description
Multifunctioneel kap voor PanelSeT CRN en PanelSeT S3D kasten De kap moet worden geïnstalleerd op alle kastmodellen met een breedte van 1000 mm en een diepte van 400 mm De nominale breedte is 1000mm en de echte breedte is 1009mm De nominale diepte is 400mm en de echte diepte is 414,5mm De hoogte is 42mm Vast met 4 schroeven - schroeftype M6 boven op de kast De kap is gemaakt van gegalvaniseerd staal (kleur RAL 7035) Biedt hoge weerstand tegen impact, temperatuur en slecht weer De kit bestaat uit kap, bevestigingselementen en instructieblad Nettogewicht is 6,4 kg Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Dachbeplankung | 1 |
|---|---|
| Geeignet für Bodenbeplankung | |
| Breite | 1009mm |
| Höhe | 42mm |
| Tiefe | 400mm |
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 1000mm |
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 400mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Mit Entlüftung | |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Mit Kabeleinführung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYTJ10040 |
|---|---|
| EAN | 3606480198885 |
| ETIM | EC000744 |
| SCIP | 9d8b9f71-75cb-4d4a-a1a2-50559a3b422a |
| ECLASS | eClass_10_ACN616011 |
| Weight | 6.5 kg |
| Weight (Package) | 6.5 kg |
Designations
Cabinet roof Cabinet top Cabinet wall Cover Cover plate Exhaust fan roof Fin roof Finial Lid Rain roof Roof Roof for cabinet Sloping desk plate Top element (enclosure/switchgear) Top element (switchgear) Top plate Top/Base plate (enclosure/switchgear) Ventilation roof
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















