€136.04
% €138.04 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810026868 P/N: NSYSTMP8280 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYSTMP8280 PanelSeT SF-Lochplatte, 800mm"
Schneider Electric Spacial SF Perforated Plate, 800mm
Schneider Electric NSYSTMP8280
EAN 3606485133249
Description
PanelSeT SF/SM perforierte Montageplatte. 825 x 800 mm. Universelles Montagezubehör. Telequick Lochblech. Montage von Bauteilen auf der Platte erfolgt über Käfigmuttern. Aus Stahl, verzinkte Oberfläche. 1 Montageplatte, Befestigungselemente inkl.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 825mm |
|---|---|
| Breite | 800mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYSTMP8280 |
|---|---|
| EAN | 3606485133249 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 4.5 kg |
| Weight (Package) | 4.5 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Housing Plastic Mounting Plate Steel Sheet Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















