€106.95
% €108.53 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810026867 P/N: NSYSTMP8260 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYSTMP8260 PanelSeT SF-Lochplatte, 600mm"
Schneider Electric Spacial SF Perforated Plate, 600mm
Schneider Electric NSYSTMP8260
EAN 3606485133232
Description
PanelSeT SF/SM perforierte Montageplatte. Universelles Montagezubehör. Telequick Lochblech. Montage von Bauteilen auf der Platte erfolgt über Käfigmuttern. Aus Stahl, verzinkte Oberfläche. 1 Montageplatte, Befestigungselemente inkl.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 825mm |
|---|---|
| Breite | 600mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYSTMP8260 |
|---|---|
| EAN | 3606485133232 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 3.83 kg |
| Weight (Package) | 3.83 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Assembly group mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate for distribution housing Plastic mounting plate Steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















