€199.25
% €202.18 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810026866 P/N: NSYSTMP82120 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYSTMP82120 PanelSeT SF-Lochplatte, 1200mm"
Schneider Electric Spacial SF Perforated Plate, 1200mm
Schneider Electric NSYSTMP82120
EAN 3606485133225
Description
PanelSeT SF-Lochplatte, 1200mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 825mm |
|---|---|
| Breite | 1200mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYSTMP82120 |
|---|---|
| EAN | 3606485133225 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 7.12 kg |
| Weight (Package) | 7.12 kg |
Designations
Aluminium Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Enclosure Plastic Mounting Plate Sheet Steel Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















