€170.63
% €173.15 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810026865 P/N: NSYSTMP82100 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYSTMP82100 PanelSeT SF-Lochplatte, 1000mm"
Schneider Electric Spacial SF perforated plate, 1000mm
Schneider Electric NSYSTMP82100
EAN 3606485133218
Description
PanelSeT SF-Lochplatte, 1000mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 825mm |
|---|---|
| Breite | 1000mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYSTMP82100 |
|---|---|
| EAN | 3606485133218 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 5.92 kg |
| Weight (Package) | 5.92 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution housing Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















