€105.08
% €106.62 (1.44% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810026864 P/N: NSYSTMP6080 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYSTMP6080 PanelSeT SF-Lochplatte, 800mm"
Schneider Electric Spacial SF perforated panel, 800mm
Schneider Electric NSYSTMP6080
EAN 3606485133201
Description
PanelSeT SF-Lochplatte, 800mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 600mm |
|---|---|
| Breite | 800mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYSTMP6080 |
|---|---|
| EAN | 3606485133201 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 3.49 kg |
| Weight (Package) | 3.49 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Distribution case mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















