€120.79
% €122.57 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810026861 P/N: NSYSTMP60100 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYSTMP60100 PanelSeT SF-Lochplatte, 1000mm"
Schneider Electric Spacial SF Perforated Plate, 1000mm
Schneider Electric NSYSTMP60100
EAN 3606485133171
Description
PanelSeT SF-Lochplatte, 1000mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 600mm |
|---|---|
| Breite | 1000mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYSTMP60100 |
|---|---|
| EAN | 3606485133171 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 4.42 kg |
| Weight (Package) | 4.42 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution housing Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















