€105.08
% €106.62 (1.44% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810026858 P/N: NSYSTMP45120 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYSTMP45120 PanelSeT SF-Lochplatte, 1200mm"
Schneider Electric Spacial SF Perforated Plate, 1200mm
Schneider Electric NSYSTMP45120
EAN 3606485133140
Description
Geperforeerde Telequick montageplaat voor PanelSeT SFN, en PanelSeT SM, SMX, SFX en SD elektrische omhulsels met nominale breedte van 1200 mm. De plaat heeft een nominale hoogte en breedte van respectievelijk 425 en 1050 mm. Dit multifunctionele montagetoebehoren maakt de installatie van schakelapparatuur mogelijk zonder boren of schroeven. Om verticale continuïteit te garanderen, kunnen meerdere Telequick-platen achtereenvolgens in een gestapelde opstelling worden geïnstalleerd. De maximale toelaatbare belasting bedraagt 150 kg/m2. Ze zijn gemaakt van staal gemaakt van verzinkt oppervlak afwerking. De voeding omvat één geperforeerde montageplaat en bevestigingselementen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 450mm |
|---|---|
| Breite | 1200mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYSTMP45120 |
|---|---|
| EAN | 3606485133140 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 3.95 kg |
| Weight (Package) | 3.95 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosures Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















