€67.32
% €68.31 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810026767 P/N: NSYSPMP4080 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYSPMP4080 PanelSeT SF/SM-Teilmontageplatte, 397x800mm"
Schneider Electric Spacial SF/SM Partial Mounting Plate, 397x800mm
Schneider Electric NSYSPMP4080
EAN 3606485132471
Description
SF/SM Teilmontageplatte. 397 x 800 mm. Universelles Montagezubehör. Vollplatte. Fixierung an der Struktur. Horizontale Befestigung an der Variante mit Querträgern. Verzinkter Stahl. 1er-Set, inklusive Befestigungselemente.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 400mm |
|---|---|
| Breite | 800mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYSPMP4080 |
|---|---|
| EAN | 3606485132471 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 6.26 kg |
| Weight (Package) | 6.26 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Enclosure Plastic Mounting Plate Sheet Steel Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















