€58.87
% €59.74 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810026761 P/N: NSYSPMP25120 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYSPMP25120 PanelSeT SF/SM-Teilmontageplatte, 247x1200mm"
Schneider Electric Spacial SF/SM Partial Assembly Panel, 247x1200mm
Schneider Electric NSYSPMP25120
EAN 3606485132402
Description
Piastra di montaggio parziale per PanelSeT SFN e PanelSeT SM e SFX. Ha un'altezza e una larghezza nominale rispettivamente di 247 e 1100 mm. Questa piastra è dotata di una flangia di rinforzo sui quattro lati. Il carico massimo ammissibile sulla piastra è 250 kg/m2. Sono realizzati in acciaio zincato. Il set comprende 1 piastra ed elementi di fissaggio. Set di 1 elementi di fissaggio inclusi.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 250mm |
|---|---|
| Breite | 1200mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYSPMP25120 |
|---|---|
| EAN | 3606485132402 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 6.3 kg |
| Weight (Package) | 6.3 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting panel assembly Mounting plate Mounting plate for distribution housings Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















