€2.06
% €2.09 (1.44% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810026711 P/N: NSYSPCP Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYSPCP Träger Kabelkanal, zur Verwendung mit Produkten mit 22mm Durchmesser"
Schneider Electric Carrier Cable Duct, for Use with Products with 22mm Diameter
Schneider Electric NSYSPCP
EAN 3606480184482
Description
Il supporto della canalina XB4 Harmony di Schneider Electric è compatibile con Harmony XB4 e XB5. Il supporto canalina viene utilizzato per applicazioni multiuso ed è compatibile con Harmony XB4 e XB5, CRN speciale, S3D speciale, PanelSeT PLA, PanelSeT PLS, PanelSeT PLM, PanelSeT SBM, PanelSeT S3CM.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 100mm |
|---|---|
| Tiefe | 11.5mm |
| Länge | 30mm |
| Mit Teppichleiste | |
| Werkstoff | sonstige |
| Halogenfrei | |
| Farbe | grau |
| Anzahl der Trennwände | |
| Befestigungsart | sonstige |
| Schutzart (IP) | |
| Schlagfestigkeit |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYSPCP |
|---|---|
| EAN | 3606480184482 |
| ETIM | EC002446 |
| ECLASS | eClass_10_ACO449011 |
| Weight | 0.03 kg |
| Weight (Package) | 0.03 kg |
Designations
Subsection Subsection for Skirting Duct
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















