€11.79
% €11.96 (1.42% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810026205 P/N: NSYSDR200BD Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYSDR200BD Symmetrische DIN-Schiene, perforiert, H35xT7,2mm L2000mm, für NSYTR-Klemme"
Schneider Electric Symmetrical DIN rail, perforated, H35xT7.2mm L2000mm, for NSYTR clamp
Schneider Electric NSYSDR200BD
EAN 3606480184338
Description
Set di 10 guide DIN simmetriche per apparecchiature La guida è realizzata in acciaio galvanizzato perforato da 1 mm La larghezza nominale è 35 mm L'altezza nominale è 7,2 mm La lunghezza del prodotto è di 2000 mm Fisso con passo di 25mm Questo prodotto è classificato come Green Premium, con un uso minimo di sostanze pericolose
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Hutschiene 35/7 |
|---|---|
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | bandverzinkt |
| Lochform | Langloch |
| Bohrlochabstand mittig | 19.7mm |
| Materialstärke | 1mm |
| Länge | 2000mm |
| Höhe | 7.2mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYSDR200BD |
|---|---|
| EAN | 3606480184338 |
| ETIM | EC001285 |
| ECLASS | eClass_10_ACO367011 |
| Weight | 0.66 kg |
| Weight (Package) | 0.66 kg |
Designations
DIN rail G rail hat rail mounting rail profile rail rail support rail top-hat profile top-hat rail
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















