€143.07
% €145.18 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810026139 P/N: NSYSC1240 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYSC1240 PanelSeT SF/SM-Regendach, 1200x400mm"
Schneider Electric Spacial SF/SM Rain Roof, 1200x400mm
Schneider Electric NSYSC1240
EAN 3606485131139
Description
Dit is een multifunctionele kap voor PanelSeT SF, PanelSeT SFN en PanelSeT SM elektrische kasten. Het is geschikt voor kasten met nominale breedte en diepte van respectievelijk 1200mm en 400mm. De echte breedte is 1207mm en de echte diepte is 425mm. De hoogte is 85mm. Bevestigd met schroeven (in het dak geboorde gaten boven op het omhulsel). De kap is gemaakt van gegalvaniseerd staal en de kleur is grijs RAL 7035. Het biedt bescherming tegen impact en waterspatten van regenwater. Het product bestaat uit één kap, bevestigingselementen en boormal. De bescherming tegen corrosie wordt gewaarborgd door epoxy-polyester poedercoating. Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met een minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Dachbeplankung | 1 |
|---|---|
| Geeignet für Bodenbeplankung | |
| Breite | 1207mm |
| Höhe | 85mm |
| Tiefe | 425mm |
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 1200mm |
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 400mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Mit Entlüftung | |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Mit Kabeleinführung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYSC1240 |
|---|---|
| EAN | 3606485131139 |
| ETIM | EC000744 |
| SCIP | 52da316e-d4e1-4114-85c0-32a03b2934fd |
| ECLASS | eClass_10_ACN616011 |
| Weight | 9.1 kg |
| Weight (Package) | 9.1 kg |
Designations
Blanking plate Cabinet roof Cabinet roof Cabinet roof Cabinet wall Console top plate Cover Cover plate Extraction fan roof Lid Louvered attachment Louvered roof Rain roof Roof Roof/roof element (cabinet) Roof/roof element (enclosure/cabinet) Top/bottom panel (enclosure/cabinet) Ventilation roof
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















