€128.42
% €130.31 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025938 P/N: NSYS3D4625 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYS3D4625 PanelSeT S3D Volltür ohne Montageplatte H400xB600xT250 IP66 IK10 RAL7035."
Schneider Electric Spacial S3D solid door without mounting plate H400xB600xT250 IP66 IK10 RAL7035.
Schneider Electric NSYS3D4625
EAN 3606480159510
Description
Stalowa obudowa naścienna PanelSeT S3D z pełnymi drzwiami. 300 x 200 x 150 mm. Wykonana ze stali z wykończeniem proszkowym epoksydowo-poliestrowym w kolorze szarym RAL 7035. Obudowa zapewnia wysoki stopień ochrony przed przenikaniem i uderzeniami IP66 i IK10. Składa się z solidnej, jednoczęściowej konstrukcji z szyna przednią w kształcie rynny o pod wójnej grubości blachy. Drzwi, dostarczane z 3 mm wkładką z podwójnym ryglem, można łatwo zdejmować i odwracać. Do stosowania z szeroką gamą akcesoriów. Montaż bezpośrednio na ścianie lub za pomocą uchwytów mocujących (zamawianych oddzielnie). Obudowa spełnia wymagania dyrektyw IEC 62208 i UL508A, certyfikowana odpowiednio przez LCIE i UL. Etykie ta Green Premium jest zobowiązaniem firmy Schneider Electric do dostarczania produktów o najwyższej w swojej klasie ekologiczności. Green Premium obiecuje zgodność z najnowszymi przepisami, przejrzystość w zakresie wpływu na środowisko, a także produkty o obiegu zamkniętym i niskiej emisji CO
Documents & Downloads
Product Attributes
| Breite | 600mm |
|---|---|
| Höhe | 400mm |
| Tiefe | 250mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Werkstoffgüte | sonstige |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Freistehend | |
| Bodenstehendes Wandmodell | |
| Geeignet für Wandmontage | 1 |
| Eckmodell | |
| Zwischeneinbau | |
| Koppelbar | |
| Mit Montageplatte | |
| Montageplatte tiefenverstellbar | |
| Geeignet für Wandeinbau | |
| Mastbefestigung | 1 |
| Mit Tür | 1 |
| Anzahl der Türen | 1 |
| Mit Sichttür | |
| Mit Lüftungstür | |
| Mit rückseitiger Tür | |
| Anzahl der Schlösser | 1 |
| Mit Oberteil | |
| Transparenter Deckel | |
| Geeignet für metrische Montage | 1 |
| Geeignet für Außenaufstellung | 1 |
| Schrägdach | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 0 |
| Vorprägungen | |
| EMV-Ausführung | |
| Schlagfestigkeit | IK10 |
| Schutzart (IP) | IP66 |
| Schutzart (NEMA) | 4X |
| Wärmeverlustkapazität (Delta T = 20 K) nach IEC/TR 60890 | -W |
| Max. zulässige Belastung des Gehäuses/Schranks nach IEC 62208 | 250N |
| Max. zulässige Belastung der Tür(en) nach IEC 62208 | 50N |
| Max. zulässige Belastung der Montageplatte nach IEC 62208 | 250N |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYS3D4625 |
|---|---|
| EAN | 3606480159510 |
| ETIM | EC000261 |
| SCIP | e893f0a0-d2cc-4011-9425-3873dde70142 |
| ECLASS | eClass_10_AGZ056016 |
| Weight | 11.5 kg |
| Weight (Package) | 11.5 kg |
Designations
Antenna Cabinet Bus Housing Cabinet Cabinet System Compact Cabinet Compact Switch Cabinet Connection Cabinet Corner Cabinet Electronics Cabinet Empty Switch Cabinet Enclosure/Switchgear (empty) Housing for Bus Systems Large Cabinet Modular Cabinet Modular System Operating Housing Plaster Housing Switch Cabinet Switchgear (empty) Terminal Box Wall Housing Wall-Mounted Cabinet
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















































