€77.05
% €78.18 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025768 P/N: NSYRC20 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYRC20 PanelSeT SF-Seitenblenden f. symmetrische Festrahmen, 2000x800mm"
Schneider Electric Spacial SF side panels for symmetrical fixed frames, 2000x800mm
Schneider Electric NSYRC20
EAN 3606480066771
Description
Piastre laterali per armadio PanelSeT SF/SM del rack fisso centrale. 2000 x 800 mm Applicazione elettronica multifunzione. Supporto di montaggio fisso, centrato su rack, 19". Fissaggio con viti sul rack. Acciaio fatto. Grigio RAL 7035. 2 piastre laterali, elementi di fissaggio incluso
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | sonstige |
|---|---|
| Breite | 100mm |
| Höhe | 2000mm |
| Tiefe | 15mm |
| Einbauort | sonstige |
| Werkstoff | Metall |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYRC20 |
|---|---|
| EAN | 3606480066771 |
| ETIM | EC002617 |
| SCIP | e893f0a0-d2cc-4011-9425-3873dde70142 |
| ECLASS | eClass_10_ACN625012 |
| Weight | 6.26 kg |
| Weight (Package) | 6.26 kg |
Designations
Cover Distance and mounting panel Front plate Interface flap Labeling strip Panel
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















