€145.42
% €147.56 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025766 P/N: NSYRC18 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYRC18 PanelSeT SF-Seitenblenden f. symmetrische Festrahmen, 1800x800mm, VE: 2 Stück"
Schneider Electric Spacial SF side panels for symmetrical fixed frames, 1800x800mm, pack of 2
Schneider Electric NSYRC18
EAN 3606480066740
Description
Piastre laterali per armadio PanelSeT SF/SM del rack fisso centrale. 1800 x 800 mm Applicazioni multifunzione. Supporto di montaggio fisso, centrato su rack, 19". Fissaggio con viti sul rack. Acciaio fatto. Grigio RAL 7035. 2 piastre laterali, elementi di fissaggio incluso
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | sonstige |
|---|---|
| Breite | 100mm |
| Höhe | 1800mm |
| Tiefe | 15mm |
| Einbauort | sonstige |
| Werkstoff | Metall |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYRC18 |
|---|---|
| EAN | 3606480066740 |
| ETIM | EC002617 |
| SCIP | e893f0a0-d2cc-4011-9425-3873dde70142 |
| ECLASS | eClass_10_ACN625012 |
| Weight | 5.25 kg |
| Weight (Package) | 5.25 kg |
Designations
Cover Front plate Interface flap Labeling strip Panel Spacing and mounting panel
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















