€22.69
% €23.03 (1.48% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025762 P/N: NSYR19DN Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYR19DN Actassi, DIN rail, 19" rack"
Schneider Electric Actassi, DIN rail, 19" rack
Schneider Electric NSYR19DN
EAN 3606480172373
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Hutschiene 35/15 mm |
|---|---|
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | |
| Lochform | Langloch |
| Bohrlochabstand mittig | -mm |
| Materialstärke | 1.5mm |
| Länge | 483mm |
| Höhe | 35mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYR19DN |
|---|---|
| EAN | 3606480172373 |
| ETIM | EC001285 |
| SCIP | 67feaae3-1a02-4290-bfbd-a29ec2a78217 |
| ECLASS | eClass_10_ACO367011 |
| Weight | 0.37 kg |
| Weight (packaged) | 0.37 kg |
Designations
DIN rail DIN rail for top-hat profiles G rail Hat rail Mounting rail Profile rail Rail Support rail Top-hat rail
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















