€231.03
% €234.43 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810025760 P/N: NSYPUNX Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPUNX 4 Lifting Devices for Spacial-SFX Enclosures, max. Load 2000 kg"
Schneider Electric 4 Lifting Devices for Spacial-SFX Enclosures, max. Load 2000 kg
Schneider Electric NSYPUNX
EAN 3606480154898
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Transportwinkel |
|---|---|
| Breite | 200mm |
| Höhe | 100mm |
| Tiefe | 49mm |
| Tragfähigkeit | 2000kg |
| Werkstoff | Metall |
| Farbe | Edelstahl |
| RAL-Nummer |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPUNX |
|---|---|
| EAN | 3606480154898 |
| ETIM | EC002621 |
| SCIP | 52da316e-d4e1-4114-85c0-32a03b2934fd |
| ECLASS | eClass_10_ACN629011 |
| Weight | 5.58 kg |
| Weight (packaged) | 5.58 kg |
Designations
Component for transport (switchgear cabinet) Transport angle bracket Transport eye Transport roller
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















