€327.20
% €332.01 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025752 P/N: NSYPTDS4 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPTDS4 Spacial, drive for flush mounting, Altivar Process size S4, IP55"
Schneider Electric Spacial, drive for flush mounting, Altivar Process size S4, IP55
Schneider Electric NSYPTDS4
EAN 3606485442471
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 800mm |
|---|---|
| Breite | 385mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPTDS4 |
|---|---|
| EAN | 3606485442471 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | ba0ee14c-eebb-47d8-a070-ade906247bb0 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 8.1 kg |
| Weight (packaged) | 8.1 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution housing Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















