€35.53
% €36.06 (1.47% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025731 P/N: NSYPMR75 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMR75 Telequick-Montageplatte für PLA-Gehäuse H750xB500mm"
Schneider Electric Telequick mounting plate for PLA enclosure H750xB500mm
Schneider Electric NSYPMR75
EAN 3606480194290
Description
Telequick-Montageplatte für PLA-Gehäuse H750xB500mm.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 750mm |
|---|---|
| Breite | 500mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMR75 |
|---|---|
| EAN | 3606480194290 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 1.96 kg |
| Weight (Package) | 1.96 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate for distribution enclosure Mounting plates assembly Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















