€35.07
% €35.58 (1.43% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025727 P/N: NSYPMR2754 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMR2754 Telequick-Montageplatte für PLS-Gehäuse 27x54cm"
Schneider Electric Telequick mounting plate for PLS enclosure 27x54cm
Schneider Electric NSYPMR2754
EAN 3606480189494
Description
Thalassa isolerte skap og bokser er laget av fiberglass forsterket polyester, Ekstremt motstandsdyktige og velegnet i tøffe m iljøer, Ip 66 ihht. IEC62208 og NEMA type 1,2,3R,3S,4,4X, 12 og 13, IK 10 med tett dør, IK08 med glassdører. Motstandsdyktige mot ekstrem varme 960°C, Passer for Klasse II utstyr i henhold til IEC60439-1, UV bestandig etter ISO4892-2 metode A, En lan g rekke tilbehør er tilgjengelig.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 270mm |
|---|---|
| Breite | 540mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMR2754 |
|---|---|
| EAN | 3606480189494 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 0.82 kg |
| Weight (Package) | 0.82 kg |
Designations
Aluminium mounting plate Assembly group mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















