€45.68
% €46.35 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025718 P/N: NSYPMR105 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMR105 Telequick Mounting Plate for PLA Enclosure H1000xB500mm"
Schneider Electric Telequick Mounting Plate for PLA Enclosure H1000xB500mm
Schneider Electric NSYPMR105
EAN 3606480194313
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1000mm |
|---|---|
| Breite | 500mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMR105 |
|---|---|
| EAN | 3606480194313 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 2.51 kg |
| Weight (packaged) | 2.51 kg |
Designations
Aluminium mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















