€112.70
% €114.36 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025717 P/N: NSYPMP8580 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMP8580 Einfache Montageplatte für Steuerpult B800mm, H847xB700mm"
Schneider Electric Simple mounting plate for control panel W800mm, H847xB700mm
Schneider Electric NSYPMP8580
EAN 3606480154270
Description
Piastra di montaggio piena per pulpito di comando Spacial SD/X. Per scrivania è 800 mm. La piastra è A è 847 x L è 700 mm. Applicazioni multifunzione. Montaggio su guide di regolazione. Piastra di montaggio piena. Fissaggio nella posizione della staffa mediante elementi di fissaggio. Acciaio zincato.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 650mm |
|---|---|
| Breite | 800mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMP8580 |
|---|---|
| EAN | 3606480154270 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 11.25 kg |
| Weight (Package) | 11.25 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution housing Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















