€52.30
% €53.07 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025716 P/N: NSYPMP8560 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMP8560 Einfache Montageplatte für Steuerpult B600mm, H847xB500mm"
Schneider Electric Simple mounting plate for control panel W600mm, H847xB500mm
Schneider Electric NSYPMP8560
EAN 3606480154263
Description
Piastra di montaggio piena per pulpito di comando Spacial SD/X. Per scrivania è 600 mm. La piastra è A è 847 x L è 500 mm. Applicazioni multifunzione. Montaggio su guide di regolazione. Piastra di montaggio piena. Fissaggio nella posizione della staffa mediante elementi di fissaggio. Acciaio zincato.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 650mm |
|---|---|
| Breite | 600mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMP8560 |
|---|---|
| EAN | 3606480154263 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 8.87 kg |
| Weight (Package) | 8.87 kg |
Designations
Aluminium mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















