€182.95
% €185.64 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025714 P/N: NSYPMP85120 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMP85120 Simple mounting plate for control panel B1200mm, H847xB1100mm"
Schneider Electric Simple mounting plate for control panel B1200mm, H847xB1100mm
Schneider Electric NSYPMP85120
EAN 3606480154249
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 650mm |
|---|---|
| Breite | 1200mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMP85120 |
|---|---|
| EAN | 3606480154249 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 20 kg |
| Weight (packaged) | 20 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distributor housing Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















