€16.71
% €16.96 (1.47% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810025712 P/N: NSYPMP750DLP Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMP750DLP Mounting plate, galvanized steel, for DLP height=1 raw in PLA housing W500mm"
Schneider Electric Mounting plate, galvanized steel, for DLP height=1 raw in PLA housing W500mm
Schneider Electric NSYPMP750DLP
EAN 3606480194788
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 150mm |
|---|---|
| Breite | 750mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | sonstige |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMP750DLP |
|---|---|
| EAN | 3606480194788 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 1.57 kg |
| Weight (packaged) | 1.57 kg |
Designations
Aluminium mounting plate Assembly group of mounting plates Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate for distribution housing Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















