€54.06
% €54.86 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810025711 P/N: NSYPMP7502DLP Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMP7502DLP Mounting plate, galvanized steel, for DLP height=2 rows in PLA enclosure W 500mm"
Schneider Electric Mounting plate, galvanized steel, for DLP height=2 rows in PLA enclosure W 500mm
Schneider Electric NSYPMP7502DLP
EAN 3606480194801
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 300mm |
|---|---|
| Breite | 750mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMP7502DLP |
|---|---|
| EAN | 3606480194801 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 3.03 kg |
| Weight (packaged) | 3.03 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosures Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















