€17.00
% €17.26 (1.51% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810025710 P/N: NSYPMP500DLP Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMP500DLP Mounting plate, galvanized steel, for DLP height=1 in PLA housing B500mm"
Schneider Electric Mounting plate, galvanized steel, for DLP height=1 in PLA housing B500mm
Schneider Electric NSYPMP500DLP
EAN 3606480194771
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 150mm |
|---|---|
| Breite | 500mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | sonstige |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMP500DLP |
|---|---|
| EAN | 3606480194771 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 0.94 kg |
| Weight (packaged) | 0.94 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distributor housing Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















