€14.48
% €14.70 (1.5% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810025709 P/N: NSYPMP5002DLP Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMP5002DLP Mounting plate, galvanized steel, for DLP Height=2 rows in PLA housing W 750mm"
Schneider Electric Mounting plate, galvanized steel, for DLP Height=2 rows in PLA housing W 750mm
Schneider Electric NSYPMP5002DLP
EAN 3606480194795
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 300mm |
|---|---|
| Breite | 500mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMP5002DLP |
|---|---|
| EAN | 3606480194795 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 1.8 kg |
| Weight (packaged) | 1.8 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution housing Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















