€28.38
% €28.80 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025703 P/N: NSYPMM75 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMM75 Metallmontageplatte für PLA-Gehäuse H500xB750mm oder H750xB500mm"
Schneider Electric Metal mounting plate for PLA enclosure H500xW750mm or H750xW500mm
Schneider Electric NSYPMM75
EAN 3606480193781
Description
Piastra di montaggio metallica PanelSeT PLA/PHD. Per cabinet H è 500 x W è 750 mm. Posizione di montaggio dei gradini scorrevoli o posizione di inserimento posteriore (fissaggio con viti di tipo M8). Piastra di montaggio piena. 150 Kg di carico permanente ammissibile. Acciaio zincato. Grigio RAL 7035. Può essere installato in un cabinet con dimensioni invertite.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 750mm |
|---|---|
| Breite | 500mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMM75 |
|---|---|
| EAN | 3606480193781 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 4.6 kg |
| Weight (Package) | 4.6 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting panel assembly Mounting plate Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















