€68.37
% €69.38 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025701 P/N: NSYPMM710 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMM710 Metallmontageplatte für PLA-Gehäuse H750xB1000mm"
Schneider Electric Metal Mounting Plate for PLA Enclosure H750xB1000mm
Schneider Electric NSYPMM710
EAN 3606480193811
Description
Montageplatte für PanelSeT PLA Schränke. 750 x 1000mm. Bestigung mit Schrauben M8. permanente zulässige Last 150kg. Galvanisierter Stahl.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 750mm |
|---|---|
| Breite | 1000mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMM710 |
|---|---|
| EAN | 3606480193811 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 10.43 kg |
| Weight (Package) | 10.43 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Steel plate mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















