€19.82
% €20.11 (1.44% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025700 P/N: NSYPMM55 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMM55 Metallmontageplatte für PLA-Gehäuse H500xB500mm"
Schneider Electric Metal Mounting Plate for PLA Enclosure H500xB500mm
Schneider Electric NSYPMM55
EAN 3606480193774
Description
Piastra di montaggio metallica PanelSeT PLA/PHD. Per armadio H è 500 x W è 500 mm. Posizione di montaggio dei gradini scorrevoli o posizione di inserimento posteriore (fissaggio con viti di tipo M8). Piastra di montaggio piena. 150 Kg di carico permanente ammissibile. Acciaio zincato. Grigio RAL 7035.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 500mm |
|---|---|
| Breite | 500mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMM55 |
|---|---|
| EAN | 3606480193774 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 2.7 kg |
| Weight (Package) | 2.7 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Enclosures Plastic Mounting Plate Steel Sheet Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















