€53.30
% €54.09 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025697 P/N: NSYPMM510 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMM510 Metallmontageplatte für PLA-Gehäuse H500xB1000mm"
Schneider Electric Metal mounting plate for PLA enclosure H500xB1000mm
Schneider Electric NSYPMM510
EAN 3606480193798
Description
Piastra di montaggio in metallo PanelSeT PLA. Per cabinet H è 500 x W è 1000 mm. Posizione di montaggio dei gradini scorrevoli o posizione di inserimento posteriore (fissaggio con viti di tipo M8). Piastra di montaggio piena. 150 Kg di carico permanente ammissibile. Acciaio zincato. Grigio RAL 7035.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 500mm |
|---|---|
| Breite | 1000mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMM510 |
|---|---|
| EAN | 3606480193798 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 6.05 kg |
| Weight (Package) | 6.05 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















