€262.69
% €266.56 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 3-4 Weeks
Art. No: WST8810025690 P/N: NSYPMM207 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMM207 Metal mounting plate for PLA enclosure H 2000 x W 750mm"
Schneider Electric Metal mounting plate for PLA enclosure H 2000 x W 750mm
Schneider Electric NSYPMM207
EAN 3606480663611
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 2000mm |
|---|---|
| Breite | 750mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMM207 |
|---|---|
| EAN | 3606480663611 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 22.8 kg |
| Weight (packaged) | 22.8 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















